פסולת אלקטרונית וחשמלית

פסולת אלקטרונית למחזור

פסולת אלקטרונית למחזור

בעידן הטכנולוגי המתפתח, אנו משתמשים לכל צורכי החיים במכשירים אלקטרוניים וחשמליים עד לרמת תלות.

היתרון: פעולות האדם נעשות נוחות ואפקטיביות יותר בעזרת המכשור האלקטרוני והחשמלי.
החיסרון: הטכנולוגיה מתפתחת  מהר והמכשור האלקטרוני והחשמלי מאבד מהחיוניות שלו בזמן קצר יחסית.
התוצאה: פסולת אלקטרונית וחשמלית  הופכת לתוצר קבוע של כל אדם מודרני והיחס בין פסולת אלקטרונית וחשמלית של מוצרים ישנים מול הצריכה של מוצרים אלקטרוניים וחשמליים חדשים מתפתח בצורה מתמדת הגורם לעודפים רבים בציוד המתיישן בתדירות גבוהה.

פסולת אלקטרונית וחשמלית – כפסולת – היא בעיתית בהרבה מפסולת אורגנית שכן אין היא מתפרקת ומתכלה ובמקרים רבים גם מכילה מתכות כבדות הנושאות חומרים רעילים כגון עופרת, קדיום,כספית, בדיל ועוד, השלכת פסולת אלקטרונית וחשמלית גורמת למפגעים סביבתיים רבים והטמנה של פסולת אלקטרונית יכולה להוביל לסיכון אקולוגי משמעותי וזיהומים במים התהום והשבתת הקרקע החקלאית.

בישראל בשנת 2012 המשרד להגנת הסביבה דיווח על 85,000 טון פסולת אלקטרונית בשנה כאשר שליש מתוכה היא פסולת דיגיטלית ממוחשבת הנחשבת לרעילה ביותר.

ללא סילוק יעיל וחשיבה ארוכת טווח, פסולת אלקטרונית וחשמלית יכולה להוות מפגע סביבתי משמעותי ואף מפגע אקולוגי בטווח הארוך, ומשום כך מחזור פסולת אלקטרונית וחשמלית נחשב למודל מחזור מהחשובים ביותר בענף המחזור של העידן המודרני מבחינת השמירה על איכות הסביבה.

הפתרון: מחזור פסולת אלקטרונית וחשמלי.

מחזור פסולת אלקטרונית וחשמלי הוא הפתרון הטוב ביותר לבעיה הגלובלית של פסולת האלקטרוניקה והחשמלית הנמצאת בסביבה אשר תגדל בכמויות גדולות ועל ידי אסיפתה ומחזורה ניצור פתרון יעיל ואפקטיבי לסביבה לפרט ולקהילה. מחזור פסולת אלקטרונית וחשמלית נותן מענה יעיל לבעיה ומיצר מהפסולת  האלקטרוניקה והחשמלית  מקומות עבודה לאנשים עם הצרכים המיוחדים, מעלה רמת המודעות בחברה ויוצר סביבה נקייה ובריאה. למען  – מחזור אלקטרוני וחשמלי במחזור פסולת אלקטרונית והחשמלית  עם העסקת אוכלוסייה עם הצרכים המיוחדים יוצרים סביבה איכותית וירוקה במדינת ישראל ומעלים המודעות בקרב האוכלוסייה.

הצטרפו לפייסבוק שלנו!